Przedstawiciel handlowy

LARIX – przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, działające od ponad 20 lat w branży outdoorowo-sportowej.

Wyłączny dystrybutor na terenie Polski takich marek jak: Uvex, Odlo, Reusch, Meindl, Killtec, K2, Street Surfing, Sea To Summit, Camelbak, Reima, Silvini, Protest.

Właściciel marki Viking.

Oferta pracy na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie.

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Zakres obowiązków

  • Aktywna promocja i sprzedaż naszej szerokiej gamy produktów sportowych, na powierzonym terenie. Do Ciebie będą należały m.in. tereny województw mazowieckiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego.

  • Budowanie i pielęgnowanie trwałych relacji z klientami. Ponieważ dla nas to coś więcej niż tylko wzajemne sympatie; to również dbałość o wspólne sukcesy i efektywność na rynku.

  • Pozyskanie nowych klientów dla naszych marek, mamy własne autorskie metody, ale oczywiście liczmy na kreatywność oraz wykorzystywanie nowoczesnych, technologicznych oraz marketingowych rozwiązań.

  • Realizacja planów sprzedażowych i strategii marketingowych wspierających działania firmy i naszych klientów.

  • Reprezentowanie firmy na targach branżowych i innych wydarzeniach, które często organizujemy.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w branży sportowej.
  • Poszukujemy osób, które nie tylko mają doświadczenie w sprzedaży czy obsłudze klienta, ale także żyją sportem. Jeśli Twoja praca dotychczas związana była ze światem sportu, a Ty sam czujesz się w nim jak ryba w wodzie, to właśnie Ciebie potrzebujemy. Twoje wcześniejsze sukcesy i zdobyta wiedza pomogą nam osiągnąć wspólne cele.
  • Umiejętności negocjacyjne i doskonała organizacja pracy.
  • Cenimy sobie ludzi, którzy potrafią skutecznie negocjować i osiągać najlepsze warunki współpracy. Jeśli dzięki swojej doskonałej organizacji pracy potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem oraz zadania traktujesz jako wyzwania, a nie przeszkody, to właśnie, tego potrzebujemy.
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych.
  • Jesteśmy dynamiczną firmą, dla której ważne jest, aby być tam, gdzie nasi klienci i partnerzy. Jeżeli lubisz zmiany scenerii i gotów jesteś do podróżowania w interesach firmy, będąc naszym ambasadorem w różnych miejscach, na pewno możemy Ci to zagwarantować.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Pasja do sportu i aktywnego trybu życia.
  • Szukamy osób, które nie tylko sprzedają produkty sportowe, ale sami są ich użytkownikami i entuzjastami. Twoja pasja i doświadczenie w aktywnym trybie życia są dla nas inspiracją i wartością dodaną, którą możesz podzielić się z klientami, pomagając im wybrać najlepsze rozwiązania.
  • Gotowość do współpracy na zasadach B2B.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 6 000 zł netto przez okres 6 miesięcy (próbnych). Dodatkowo, przewidziana jest premia zadaniowa oraz premia za osiągnięcie celów sprzedażowych.
  • Po zakończeniu tego okresu...
  • Samochód służbowy, telefon i laptop.
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku.