Junior Brand Manager

LARIX – przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, działające od ponad 20 lat w branży outdoorowo-sportowej.

Wyłączny dystrybutor na terenie Polski takich marek jak: Uvex, Odlo, Reusch, Meindl, Killtec, K2, Street Surfing, Sea To Summit, Camelbak, Reima, Silvini, Protest.

Właściciel marki Viking.

Oferta pracy na stanowisko:

JUNIOR BRAND MANAGER

Miejsce pracy Buczkowice koło Bielska-Białej.

Miejsce pracy: Buczkowice

Zakres obowiązków

  • Wspieranie działań Brand Managera w zakresie kompleksowego prowadzenia marek, w tym w tworzeniu i realizowaniu strategii rozwoju marek, strategii marketingowej.
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami, wyjazdy na sales meetingi, wybór kolekcji, tworzenie oferty na rynek polski.
  • Prowadzenie analiz i statystyk zarówno produktowych jak i sprzedażowych pod kątem optymalizacji sprzedaży.
  • Monitorowane rynku oraz działań konkurencji.
  • Nadzór nad działaniami systemowymi (tworzenie kartotek, dokumentacja księgowa itp).
  • Systematyczna weryfikacja sprzedaży oraz raportowanie wysyłek.
  • Obsługa osób sponsorowanych oraz udział z eventach związanych z marketingiem i promocją marek.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny).
  • Praktyczna i dobra znajomość pakietu Office (szczególnie programu Excel oraz PowerPoint).
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy (kat. B).
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer osobisty, telefon komórkowy).
  • Realny wpływ na wizerunek i kierunek rozwoju marki w Polsce.
  • Pracę w młodym zespole i międzynarodowym środowisku.
  • Zniżki pracownicze na marki sportowe w ofercie Larix.