Brand Manager

LARIX – przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, działające od ponad 20 lat w branży outdoorowo-sportowej.

Wyłączny dystrybutor na terenie Polski takich marek jak: Uvex, Odlo, Reusch, Meindl, Killtec, K2, Street Surfing, Sea To Summit, Camelbak, Reima, Silvini, Protest.

Właściciel marki Viking.

Oferta pracy na stanowisko:

BRAND MANAGER

Miejsce pracy Buczkowice koło Bielska-Białej.

Miejsce pracy: Buczkowice

Zakres obowiązków

  • Kreowanie wizerunku marki oraz kontrola i realizacja strategii rozwoju produktu.
  • Tworzenie i realizacja strategii sprzedażowo - marketingowej.
  • Analiza rynku, wyników sprzedaży i aktualnych trendów.
  • Zarządzanie niewielkim zespołem.
  • Współudział w tworzeniu katalogów, cenników, oraz innych narzędzi sprzedażowo - marketingowych.

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - branża sportowa, odzieżowa.
  • Autentycznego zainteresowania sportem.
  • Bardzo dobrej znajomości w mowie i piśmie języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Umiejętności organizacji i planowania pracy indywidualnej oraz pracy Zespołu.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych).
  • Dobrej znajomości pakietu office (szczególnie Excel).
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane.

Oferujemy

  • Interesującą pracę z dużą możliwością rozwoju.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer osobisty, telefon komórkowy).
  • Realny wpływ na wizerunek i kierunek rozwoju marki.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.