Asystent Biura

LARIX – przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, działające od ponad 20 lat w branży outdoorowo-sportowej.

Wyłączny dystrybutor na terenie Polski takich marek jak: Uvex, Odlo, Reusch, Meindl, Killtec, K2, Street Surfing, Sea To Summit, Camelbak, Reima, Silvini, Protest.

Właściciel marki Viking.

Oferta pracy na stanowisko:

ASYSTENT BIURA

Miejsce pracy Buczkowice koło Bielska-Białej.

Miejsce pracy: Buczkowice

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • Wprowadzanie dokumentów zakupowych (wewnątrzwspólnotowe nabycie towarów, import towarów), kosztowych oraz korekt.
  • Stały kontakt z zagranicznymi dostawcami.
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentów dla księgowości.
  • Wystawianie faktur za sprzedaż usług dostawcom zagranicznym.
  • Importowanie kartotek produktowych do systemu wraz z weryfikacją ich poprawności.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Praktyczna i dobra znajomość pakietu OFFICE (szczególnie Excel).
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, precyzja, skrupulatność i dbałość o szczegóły.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Zniżki pracownicze na marki sportowe w ofercie Larix.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Szkolenia wewnętrzne.
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń.